Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej Willi

Oferujemy Państwu Pokoje 2-,3-,4- osobowe o podwyższonym standardzie znajdujące się na 3 poziomach budynku.

Poniżej specyfikacja Pokoi :

Pokoje 2 osobowe są o powierzchnia ok 15 m2. Wyposażone są w TV z płaskim ekranem, lodówkę,czajnik,pojemną szafę, biurko, sztućce , talerze, szklanki, ręczniki, parawan, przestronną łazienkę z prysznicem. W Łazience znajdują się przypory toaletowe (mydło, szampon,żel) oraz suszarka do włosów. Posiadają również zaciszne balkony.

Pokoje 3 osobowe są o powierzchni ok 18 m2. Wyposażone są w TV z płaskim ekranem, lodówkę,czajnik,pojemną szafę, biurko, sztućce , talerze, szklanki , parawan, ręczniki, łazienkę z prysznicem. W Łazience znajdują się przypory toaletowe (mydło, szampon,żel) oraz suszarka do włosów. Znajduje się również przestronny balkon.

Pokoje 4 osobowe są o powierzchni ok 25 m2. Wyposażone są w TV z płaskim ekranem, lodówkę,pojemną szafę, biurko, sztućce , talerze, szklanki , parawan, ręczniki, łazienkę z prysznicem. W Łazience znajdują się przypory toaletowe (mydło, szampon,żel) oraz suszarka do włosów.Znajduje się również balkon.

Na parterze willi znajduje się pokój dla dzieci i aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę elektryczną oraz kuchenkę mikrofalową. Na terenie obiektu jest także zielony ogród z placem zabaw, sprzęt do grillowania, stołówka (w której serwowane są tradycyjne domowe dania) oraz bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.